לפנייה מהירה לחצו
top image

אודותנו

חברת י.ש.ש. היא החברה הוותיקה והראשונה בישראל לתוכניות הבראה כלכלית / תוכניות עסקיות עד למחיקת החובות. חברת י.ש.ש שמה לה למטרה ראשונה ונעלה לתת ללקוחותיה שירותים מקצועיים כגון: תכנית כוללת לבדיקת נתוני התיק בכללותו, הורדת הריבית שניתנה ללקוח ביום לקיחת ההלוואה (תיקון הריבית), בדיקת חשבונות הבנק על ידי מומחים בתחום לרבות: כלכלנים שעבדו בתוך המערכת הבנקאית, אשר יודעים להבחין במהות הבעיה ובנתון הריבית הדרקונית.
משרדנו מציע שירות ייחודי אשר מסוגל להתמודד עם כל חוב וחוב. נושאים שעורכי דין לא מצליחים לפתור, מקבלים במשרדנו פתרון מקצועי ומהיר לאין שיעור.
משרדנו דוגל בשירות אישי ובלתי אמצעי, בכל ימות השבוע (פרט לשבתות וחגים).
יואב שיינר הוא מומחה בעל שם עולמי בתחום הפיננסים ותוכניות עסקיות, פשרות בין חייבים לבנקים והקטנת תשלום החוב על ידי תכניות ההבראה שלנו. במהלך השנים צבר שיינר קשרים רבים מול מנהלות הבנקים ויחידות הגביה השונות ואף עם שורת עורכי הדין מהמובילים בישראל.

על יואב שיינר

שיינר מייסד החברה מאז 1996, בעל ניסיון של למעלה מ-25 שנה בתחום ההבראה הכלכלית, תכניות עסקיות, ניהול מו"מ, בוררויות עסקיות בין בעלי עסקים ובין שותפים, מגשר בין לקוחות פרטיים ועסקיים לבין המערכת הפיננסית בישראל, לרבות בנקים, כרטיסי אשראי, חוץ בנקאי ואף מול אנשים מהשוק אפור. יואב גם מלווה, דואג מטפל ומייעץ בתחומי שלום בית ובתא המשפחתי, לרבות, בבעיות מול זוגות אשר היחסים ביניהם עלו על שרטון לא פעם בגלל המתח  והלחץ הכלכלי המשפיע על התנהלות התא המשפחתי. בתחום שלום הבית, שיינר מטפל מתוך שליחות וללא תשלום כלל.

יואב שיינר מלווה לא אחת נשים אשר בחרו לעשות הפלה מתוך מצוקתן הכלכלית והוא מלווה את הנשים אשר מבטלות את  ההפלה וזאת בעזרת ארגונים שונים ששמו להם למטרה לעצור את הנשים מלבצע הפלות.

הליווי של יואב מול האשה ההרה (שלימים הופכת ליולדת טריה) הינו לכל אורך הדרך ומתבטא ב: תמיכה רגשית, נפשית ואף כלכלית במידת הצורך גם לאחר הלידה כמובן.

כמו כן, שיינר עושה חסד עם משפחות החייבים ועם הנשים אשר נמצאות בחודשים המתקדמים להריונן ועוזר ללא תשלום במחיקת החובות וזוכה לא פעם לקבל את הזכות להיות סנדק.

גם בתחום החברתי בנוגע לגיל השלישי, לפני 29שנים זכה יואב להקים בית תמחוי בחיפה לכ65 ניצולי שואה שעד היום מתנהל המקום וזאת הודות לצוות המסור המטפל ומלווה את הקשישים.

גדולי האד"מורים והרבנים בישראל ברכו את שיינר ואף גזרו עליו כאיש החסד של ישראל.

ברכתו של זקן המקובלים בדורנו הרב יצחק כדורי גוזר על יואב שיינר כאיש החסד של ישראל.

ההתמחות שלנו

יואב שיינר היחיד בארץ שיודע להבחין בין חוב אבוד לחוב מסופק בטרם יופרש לחובות אבודים. זהו היתרון היחסי והייחודי של יואב שיינר, להביא את הבנק למצב שמגלה לבנק שבחוב הזה לא ניתן יהיה לגבות. מתוך מאות אלפי התיקים שעברו לידיו במהלך 25 השנים, למד שיינר להבחין בין חובות שניתן לגבות לבין חובות שהם בחזקת "עבר זמנו בטל קורבנו". שיינר הוא האיש היחידי בארץ אשר נמצא בקשר עם מחלקות כאלו ואחרות במשרד האוצר ולא פעם התריע בפני הבנקים על חובות מסוימים כי הם בחזקת עבר זמנו ויש להוציאם מן המערכת הבנקאית. דבר שעורכי דין לא יגידו לכם- זו הייחודיות של שיינר.

שיינר בעל קשרים ענפים עם יודעי דבר, ראשי הבנקים, המנהלים הבכירים של כל יחידות הגבייה בישראל והם מודים לו על עשייתו המבורכת בעזרה למשפחות ועסקים.

עשרות פעמים, שיינר שולח מכתבים למנכ"לי הבנקים הגדולים בישראל ולמנכ"לי חברות כרטיסי האשראי והחוץ בנקאי אשר מעסיקים משרדי עורכי דין הנוהגים להתעמר בחייב ולרדת לחייו ברמה לא אנושית, דבר שלצערנו  גורם ללקוח לא פעם לשים קץ לחייו (התאבדות).
חברתנו מתמחה בסגירת חובות עתק ודוגמא עדכנית לכך היא חוב של 64 מיליון ש"ח שנסגר לאחר מס חודשים מיום שיואב שיינר נכנס לתמונה ובכך סיים סאגה כאובה שהתמשכה ונפרשה על פני  39 שנים של סבל אשר בגלל החוב הגדול החייב נשאר בחו"ל מבלי יכולת לחזור לארץ וזאת לאחר סכומי עתק שבזבז במהלך השנים (כששילם לעורכי דין שהבטיחו חדשות לבקרים לסיים את התיק) – יואב שיינר סגר את התיק בסכום פעוט של 200,000 ש"ח בלבד ומחק חוב של 64 מיליון שח לאחר מלחמות קשות ומשא ומתן מתיש וארוך בין הנהלת הבנק לבין חברת י.ש.ש.
שיינר ידוע בתור אחד שכל חייב אשר מגיע אליו, יודע כי הוא יעשה הכל על מנת לחלצו מבעיותיו ואף הצד שמנגד (הזוכה/הנושה) יודע כי אם חייב מגיע דרכנו, הנושא יטופל בצורה הטובה והמקצועית ביותר.
אם הגעתם בזמן, שיינר יעשה הכל על מנת להגיע להסדרי חוב ולחלץ אתכם מהבעיות. אם הגעתם באיחור וכבר צברתם חובות, שיינר בכל זאת ילחם בכל כוחו על מנת להקטין את התשלום הדרקוני מול הבנק.

חברתנו מתחייבת לבוא לקראתכם בנושא התשלום

על מנת שלא להכביד על לקוחותינו, אנו פועלים למען הלקוח ובמשרדנו מערכת תשלומים מגוונת כגון:  באמצעות כרטיסי אשראי או צ'קים ואף פריסה ארוכת טווח ונוחה לתשלומים.
חברתנו מעניקה סיוע לאלפי משפחות במגוון תחומים ובין היתר סיוע לחייבים העומדים בפני פינוי מביתם, חובות בבנקים, פשרות בתיקי הוצאה לפועל, ליווי ושיקום צמוד לעסקים ומשפחות שצברו חובות וקרסו.