לפנייה מהירה לחצו
top image

מסיבת הנס שערך יואב שיינר לכבוד התינוקת של רוית

תמונה של מסיבת הנס שערך יואב שיינר לכבוד התינוקת של רוית

מסיבת הנס שערך יואב שיינר לכבוד התינוקת של רוית מורה בת 50 מאור עקיבא הגיעה להילולה לציון ל"ג בעומר אצל "מוחק החובות" ובקשה ברכה לפריון, שיינר הירך אותה ומאז הקפיד להזכיר אותה בכל סנדקות שהוא עורך, בשבוע שעבר הוא ערך מסיבת הודיה לכבוד הולדת הבת נסיה

אתר "פוסטה" מקפיד לעקוב אחרי מצעד הסנדקויות של "מוחק החובות" יואב שיינר, אבל בשנה האחרונה יש לשיינר סיבה כפולה להסתובב מאושר.

הוא הכיר אשה רווקה, בת 50 אשר לא הצליחה ללדת ילדים עד כה. רווית ויצמן שמה, מורה בחינוך המיוחד, תושבת אור עקיבא.

כנגד כל הסיכויים

נגד כל הסיכויים, בשנה שעברה רוית נפקדה ונכנסה להריון, ובשבוע שעבר במהלך מסיבת הודיה לרגל הולדת הבת, היא זקפה את הנס לזכותו של יואב שיינר, יותר נכון לברכה שהיא קיבלה ממנו במהלך הילולה לציון ל"ג בעומר. באופן מסורתי שיינר עורך במערת אליהו הנביא בחיפה הילולות ל"ג בעומר, אבל לפני שנתיים, עקב הקורונה המערה היתה סגורה למבקרים ושיינר ערך הילולה חלופית בביתו שבפתח תקווה, לשם הגיעה רוית עם חברות שמוזמנות לאירועים של שיינר.

במהלך האירוע

במהלך האירוע נודעה לו צרתה של המורה החיננית, והוא ביקש להעניק לה ברכה אישית ממנו. בעקבות המפגש המרגש והברכה שהוא העניק לה, הקשר בינהם נמשך. הוא מצידו, בכל פעם שהוא ישב כסנדק בבריתות שהוא תורם להתקיימותן, בשיא האקט הוא היה מברך את רוית חשוכת הילדים כאשר התינוק הנימול המדמם בזרועותיו. "לפני תשעה חודשים התקשרה רוית יום אחד, קורנת זורחת וצוהלת ובישרה לי שהיא בהריון", נזכר שיינר, "היא ממש השתגעה ואני הרגשתי צמרמורות בכל חלקי הגוף".

מאז במשך כל תקופת ההריון שיינר הקפיד להיות איתה בקשר, תמך בה רגשית על בסיס קבוע, התעדכן בהתקדמות ההריון, עד להולדת המשמחת בשבוע שעבר, אז הוא לקח על עצמו לעשות את מסיבת ההודיה שנערכה במסעדת "סמי בכיכר" בחדרה, והונצחה על ידי איש הוידאו הקבוע של שיינר.

עוד כתבות:

הבראה כלכלית >> | הליך פשיטת רגל>> 

במהלך המסיבה

במהלך המסיבה, רוית אחזה במיקרופון כדי לומר מילות תודה, וייחדה חלק מיוחד בברכה שלה לפועלו של שיינר: "אני מאוד מתרגשת ונרגשת… בכל התהליך שעברתי כאשר הזמנו אורחים לאירוע הזה אמרתי זה תהליך שקורה פעם ב-50 שנה… נדרשתי להרבה תמיכה נפשית ופיזית, ואני מודה למשפחתי… אבל יש מישהו מיוחד שבכל התהליך ביננו היה נס גלוי מה שקרה איתו, הגעתי אליו להילולה מצומצמת לרבי משעון בזמן הקורונה, ואמרתי לו שאני רוצה להיכנס להריון, ועושה טיפולים בכל דרך אפשרית, הוא לקח את זה כפרויקט בכל מסעותיו ברחבי הארץ בזעקה גדולה, וכאשר התקבל הנס מיד סיפרתי לו. הכותרת היא נסיה, ומכאן השם של הילדה… שיינר הוא איש רב חסד, צנוע מאוד ואיש מיוחד מאוד בשבילי, אנחנו כמו נפשות תאומות".

לסיכום המאמר

שיינר הוזמן לשאת דברים באירוע ודיבר על העשייה שלו כמוחק חובות שמסייע לאנשים בצרות, אבל גם סיפר בהרגשות על הקמע שלו, "בכל הסנדקויות שלי, בכל פעם שחתכו לתינוק אני בירכתי את רוית, רק בירכתי, ואלוהים הקשיב".

בתגובה ל"פוסטה" שיינר אמר: "מודה לקדוש ברוך הוא שמראה ומסמן לי את הדרך בחרתי, לעזור לעם ישראל ולהיות איש חסד, עם אוזן קשבת להמון אנשים שפונים אלי בכל שעות היממה כדי שאסייע להם להתמודד עם הקריסה הכלכלית שלהם, מול הנושים מכל הסוגים, בנקים, משרדי ממשלה, חברות אשראי וחברות התקשורת".

בשנה האחרונה החל שיינר לעבוד גם מול אסירים ובני משפחותיהם, "רבים מהם מסובכים כלכלית, ומאחור נותרו משפחות רבות בשברון לב", הוא אומר.

החוב גדול עליכם? צרו איתנו קשר

  • או מלאו פרטים ונחזור אליכם