מי אנחנו

חברת י.ש.ש. היא החברה הוותיקה בישראל לתוכניות הבראה כלכלית / תוכניות עסקיות עד למחיקת החובות. חברת י.ש.ש  שמה לה למטרה ראשונה ונעלה לתת ללקוחותיה שירותים מקצועיים, מהירים ואישיים.
 
מייסד החברה מר יואב שיינר בעל ניסיון של למעלה מ-25 שנה בתחום מתחייב כלפיכם, הלקוחות, גדולים כקטנים, פרטיים ועסקיים כי יקבלו את השירות הטוב ביותר לו הנכם זכאים.
 
  • חברת י.ש.ש. מתחייבת לשירות המקצועי ביותר. אנו מתחייבים לקחת ולטפל בתיקים בהם אנו מתחייבים למענה מקצועי ולא פחות חשוב, אנושי!
  • חברת י.ש.ש. מתחייבת לנהוג  בשקיפות מלאה מול לקוחותיה.
  • חברת י.ש.ש. מתחייבת לראות בראש ובראשונה את האינטרס של הלקוח ותפעל בשיתוף פעולה עם הלקוח עד ליציאה מהחובות. 
  • חברת י.ש.ש. מתחייבת לבוא לקראתכם בנושא התשלום. על מנת שלא להכביד על לקוחותינו, אנו פועלים להנהיג במשרדנו מערכת תשלום באמצעות כרטיסי אשראי או צ'קים.
  • מר' יואב שיינר הינו המנכ"ל של חברת י.ש.ש. סיוע לחייבים, אותה הקים בשנת 1996. החברה מעניקה סיוע לאלפי משפחות במגוון תחומים ובין היתר סיוע לחייבים העומדים בפני פינוי מביתם, חובות בבנקים, פשרות בתיקי הוצאה לפועל, ליווי ושיקום צמוד לעסקים ומשפחות "שקרסו" וצברו חובות.
  • יואב שיינר מומחה בעל שם עולמי בתחום הפיננסי תוכניות עסקיות, פשרות בין חייבים לבנקים והקטנת תשלום החוב ע"י תוכניות ההבראה של שיינר. 
 
לאורך 25 השנים בהם יואב שיינר פעיל בתחום ההוצאה לפועל, צבר יואב קשרים רבים מול מנהלות הבנקים ויחידות הגביה השונות ואף עם שורת עורכי הדין מהמובילים בישראל.
יואב מתמחה בסגירת חובות עתק "בדמים" מזעריים ודוגמא עדכנית לכך היא חוב של 3.5 מליון ש"ח לבנק הפועלים שנסגר בסכום מצחיק של 17,500 אלף ש"ח, לאחר מלחמות קשות ומשא ומתן מתיש וארוך בין הנהלת הבנק לבין חברת י.ש.ש.
שיינר ידוע בתור אחד שכל חייב אשר מגיע אליו, יודע כי הוא יעשה הכל על מנת לחלצו מבעיותיו ואף הצד שמנגד יודע כי כאשר מדובר בשיינר יש להזיז ענינים מהר ולעניין.
אם הגעתם בזמן זה אומר ששינר יעשה הכל על מנת להגיע להסדרי חוב ולחלץ אתכם מהבעיות ולהוכיח שאתם אכן חסרי יכולת וגם אם הגעתם באיחור שיינר ילחם בכל כוחו להקטין את התשלום הדרקוני מול הבנק.