בעל עסק יקר !!!

העסק בבעיות?

תזרים המזומנים קצר?

תוכניות עסקיות לעסקים

 

שיינר  הוגדר כמשקם עסקים הטוב בישראל, מזה שנים רבות עוסק שיינר בליווי עסקים אשר ידעו עליות ומורדות, אנשי ובעלי עסקים המגיעים לשיינר הם אלו הצורכים אשראי לא מבוקר וחושבים שאם יביאו כסף מהבית, ואו ייקחו הלוואות בלתי מבוקרות, העסק ישגשג ויעלה הן במכירות והן ברווחים. עסקים המגיעים עם גיבנת (חובות הן לספקים והן לבנקים) הם עסקים שקשה יהיה להם לצאת ממעגל החובות אשר נוצר כתוצאה מניהול כושל של הכספים והעסק בכלל[. ללא תוכנית הבראה כלכלית ויצירת יציבות ואיתנות פיננסית העסק לא יתקיים ובוודאי שלא יצמח..

 

בניית תוכניות עסקיות

פה תפקידו של שיינר לכנס לעובי הקורה ולנתח את העסק, את הדוחות הכספיים את ניהול הספרים הוצאות, חובות, ספקים בקיצור בניית תוכניות עסקיות. לא פעם שיינר ניתקל בחובות והלוואות חוץ בנקאיות מי לקח הלוואה חוץ בנקאית לקח על עצמו התחייבויות כספיות בריביות גבוהות ולא מבוקרות מריביות הבנק, אותו בעל עסק חתם על העסק שלו גזר דין מוות. והלוואות 

 

חברת י.ש.ש בראשותו של מר יואב שיינר רואה מידי יום עשרות לקוחות אשר זועקים לעזרה ולחילוץ ממפולת פיננסית דורסנית הן מצד הבנק והן מצד ההלוואות חוץ בנקאיות שמרבים לפרסם באינטרנט "קבלת כסף כאן ועכשיו". בעלי העסקים מתפתים לקבל הלוואות ואינם עושים חשבון הן לריבית והן לתקופת הזמן שלקחו את ההלוואה וכושר ההחזר של העסק על פי תזרים המזומנים שלו . ועל זה שיינר אומר ללקוחותיו "על כסף כאן ועכשיו משלמים ביוקר".בעלי עסקים אשר הגיעו לחברת י.ש.ש זכו בזמן קצר לייצב הסתבכות פיננסית גדולה וחזרו חזקים ורווחיים יותר לפעילות עסקית.


אף פעם לא מאוחר לפתור בעיות תנו למומוחים שלנו לחלץ אתכם מהבוץ.
 

לשיינר מנכ"ל חברת י.ש.ש יש פתרון עבורך

חברת י.ש.ש בראשותו של יואב שיינר מתמחה בשיקום עסקים תוך מתן פתרונות ייעוץ, הכוונה ומיתוג עבור הצלחת העסק שלכם, יואב שיינר מנכ"ל החברה הינו מומחה בהכנת תוכניות עסקיות ובהשגת מימון עבור עסקים.

 

תוכניות ההבראה הכלכלית של שיינר עושות חייל מול הבנקים

 

לפרטים נוספים ולייעוץ אישי חייגו עכשיו 03-6880000

או השאירו פרטים ונציגנו ייצרו איתכם קשר בהקדם