תוכנית הבראה כלכלית נועדה לייצב מצב של הידרדרות פיננסית ויצירת תוכנית פעולה לשיקום העסק והבאתו למצב של צמיחה ואיתנות פיננסית.


 ישנן  שני סוגי תוכניות הבראה כלכלית אשר פיתח מר יואב שיינר, האחת לצורך מחיקת חובות ותוכנית שניה לצורך פריסת חובות מול הבנקים וניהול נכון של הכספים, תזרים המזומנים לבית או לעסק ועד להבראה כלכלית נכונה.

 

לצאת מהחובות אחת ולתמיד

תוכנית הבראה כלכלית למשפחות

כמידי יום פוקדים את משרדנו עשרות משפחות אשר הגיעו למצב פיננסי ירוד ומי כמונו בחברת י.ש.ש מכירים את זה מקרוב.

מיזה שנים רבות עוסק שיינר בשיקום משפחות אשר ניהול תזרים המזומנים שלהם לא מבוקר ופזרני ואו לעיתים רמת ההכנסה שלהם נמוכה מסך ההתחייבויות שלהם.

תהליך ההבראה הכלכלית כולל פגישה ראשונה בה אנו למדים את התנהלות המשפחה, עושים בדק בית לרמת הכנסות והוצאות של המשפחה.

שיינר הציל עשרות אלפי משפחות אשר שמו מבטחם בחברת י.ש.ש, כל המטרה היא חילוץ משפחות על ידי תוכנית הבראה כלכלית נכונה.

 

לאלה אשר יש חובות פתוחים בהוצאה לפועל ואינם יכולים לשלם את התשלומים החודשיים או את התשלום הרובץ על המשפחה כאן בעצם פיתח שיינר תוכנית הבראה כלכלית לצורך מחיקת החוב.

 

הבראה כלכלית באה ליצב את המשפחה רגע לפני המפולת אל התהום.

תוכניות עסקיות לעסקים
שיינר הוגדר ע"י מנהלות הבנקים כמשקם משפחות ועסקים הטוב בישראל, מזה שנים רבות עוסק שיינר בליווי עסקים אשר ידעו עליות ומורדות, אנשי עסקים המגיעים לשיינר הם דווקא אלו הצורכים אשראי לא מבוקר וחושבים לעצמם שאם יביאו כסף מהבית ואו יקחו הלואות בלתי מבוקרות, העסק ישגשג ויעלה הן במכירות והן ברווחים. עסקים שבאים עם גיבנת (חובות הן לספקים והן לבנקים) הם עסקים שקשה יהיה להם לצאת ממעגל החובות אשר נוצר כתוצאה מניהול כושל וללא תוכנית הבראה כלכלית.

לסיכום הבראה כלכלית 

פה תפקידו של שיינר לכנס לעובי הקורה ולנתח את העסק, את הדוחות הכספיים את  ניהול הספרים הוצאות, הסדרי חובות, ספקים ולא פעם שיינר ניתקל בחובות חוץ בנקאיים, וכאן בעצם אנחנו למדים שמי שלקח הלוואה חוץ בנקאית לקח על עצמו התחייבויות כספיות בריביות גדולות ולא מבוקרות מריביות הבנק, אותו בעל עסק חתם על העסק שלו גזר דין מוות.


חברת י.ש.ש בראשותו של מר יואב שיינר רואה מידי יום עשרות לקוחות אשר זועקים לעזרה ולחילוץ ממפולת פיננסית דורסנית הן מצד הבנק והן מצד ההלוואות חוץ בנקאיות שמרבים לפרסם באינטרנט קבלת כסף כאן ועכשיו וכך בעלי העסקים מתפתים לקבל הלוואות ואינם עושים חשבון הן לריבית והן לתקופת הזמן שלקחו את ההלוואה.

המשפט של שיינר ללקוחות "על כסף כאן ועכשיו משלמים ביוקר". בעלי עסקים אשר היגיעו לחברת י.ש.ש בזמן זכו ליצב הסתבכות פיננסית גדולה וחזרו חזקים ורווחיים יותר. אף פעם לא מאוחר לפתור בעיות תנו למומחים שלנו לחלץ אתכם מהבוץ.
 

תוכניות ההבראה הכלכלית של שיינר עושות חייל מול הבנקים

לפרטים נוספים ולייעוץ אישי חייגו עכשיו 03-6880000

או השאירו פרטים ונציגנו ייצרו איתכם קשר בהקדם