הסתבכתם בחובות –  הסדר חובות זה הפתרון

לא קל לחיות במדינת ישראל – יוקר המחייה גבוה מדי, לעומת הכנסות דלות מדי – עובדה מצערת זו גורמת להרבה אנשים להיקלע לחובות ולמצוקות כלכליות קשות. במאמר זה אנו פונים לכל אלו שהסתבכו בחובות, כדי להסביר לכם איך לפתור את הבעיות.

ברגע שמתחילים להצטבר החובות, מתחילות גם להגיע הפניות הרבות מלשכת הוצאה לפועל. לרוב, תביעות לתשלום מלשכת הוצאה לפועל מתחילות להופיע עם אלמנטים נוספים, כמו: עיקולים, צווי מניעה למיניהם וכדומה – אלמנטים אלה בהחלט לא נעימים לאף אחד ומתחילים להקשות על ניהול חיים נורמליים. אם נקלעתם למצב הזה עליכם לפנו מיד לעורך דין הסדר חובות לצורך טיפול. 

הסדר חובות כדאי לטפל מיד 

אם לא מטפלים מיד, כאשר מתחילות הפניות הראשונות, ברגע שנקבע פסק דין לטובת הנושים [אלו התובעים אתכם] – לשכת הוצאה לפועל מקשה עוד יותר עליכם ומטילה גזרות קשות יותר, כגון: לא מאפשרת לכם להשתמש בצ'קים, מוציאה צווי מאסר נגדכם, מגבילה את חשבון הבנק שלכם ועוד... 

כמצוין לעיל, כדי להימנע ממסכת של ייסורים זו – עליכם לפעול מיד לתיקון המצב, לעשות את הכול לפני הסלמת מצבכם וזאת דרך ניהול משא ומתן עם הנושים והגעה אל הסדר חובות.

תהליך משא ומתן


תהליך משא ומתן וניסיון להגעה אל הסדר חובות (תשלומים) אינו פשוט ורצוי להיות בקיאים בסעיפי חוק רבים ולשם כך, אנו ממליצים, עם יד על הלב, אל תעשו זאת לבד.

במקום לבזבז זמן מיותר ואולי אף להזיק לעצמכם, בעוד לשכת הוצאה לפועל ממשיכה לפעול ללא לאות, יש לפנות במהרה לחברת י.ש.ש לקבלת ייעוץ ובניית תוכנית הבראה כלכלית לשם מחיקת החובות ויציאה מהחובות.

המומחה בתוכניות הבראה כללית, הסדר חובות, ו תוכנית עסקית לצורך מחיקת החובות – הוא מר יואב שיינר, מנכ"ל חברת י.ש.ש. 
​
יואב שיינר פיתח שיטה למחיקת חובות/ הסדר חובות ועזר לחייבים רבים לצאת ממצבים סבוכים, שנראה כי אין סיכוי לצאת מהם – לכן – פנו אליו עוד היום והיפטרו, כמה שאפשר, מלשכת הוצאה לפועל ומהנושים שלכם.