• יואב שיינר

יואב שיינר מכריז הלוואה לעסקים עד 800 אלף ללא ערבים וללא בטחונות


הלוואות לעסקים לסילוק חובות עד 800 אלף שקל ללא ערבים וללא בטחונות פריים + 1% לשנה. עם נסיון של למעלה מ20 שנה יואב שיינר מנכל חברת י.ש.ש ילווה אתכם אישית להצלחה ולהבראה כלכלית עסקית.

הלוואה לעסקים

התיקון לחוק נתוני האשראי החדש נתן לבנקים אפשרות לשחות בים המידע של הלקוח / יהיה קשה מאוד לקבל מימון בנקאי. החוק החדש יקשה על עסקים שהיו רגילים להתנהל פיננסית וללא בקרה היום החוק יעשה לחץ חברתי שבסופו של יום מי שלא ילמד לכלכל את צעדיו ולהכין תוכנית עסקית / הבראה כלכלית ימצא בפני שוקת שבורה. אנחנו רואים המון בנקים שסגרו וצמצמו פעילות הן בסניפים והן מול עובדי הבנק והכל במטרה להוביל את עולם הבנקאות ואת צורכי האשראי לעולם אינטרנטי טכנולוגי (ממש כמו באמריקה) המצב הנתון הוא הכתבה חד משמעית של גורמי הממשלה שהעומד בראשה שר שאמור להיות שר חברתי שהחזון שלו קדימה אומנם נראה טוב, אבל נראה כי המון עסקים ייסגרו גם לאלה שקיבלו הלוואות בערבות המדינה. גם עם הבנק לא אישר ללקוח הלוואה בעקבות התנהלות לא מקצועית, באה המדינה ויוזמת נפילה בערבות מדינה (הלוואה בערבות) במקום לבוא ולערוך תוכנית כלכלית / תוכנית עסקית לעסק, מכאן אנחנו לומדים שהרבה מאוד עסקים ייתרסקו עקב ריבויי הלוואות שכושר הפרעון שלהם שואף לאפס.

#שיקוםהעסק #מימוןלעסקים #עסקיםבצרות #ייעוץלעסקים #תזריםמזומנים #פתרונותייעוץלעסקים #חובלחברתהאשראי #חברתישש #הלוואותלעסקים

118 views0 comments