לפנייה מהירה לחצו
top image

הבראה כלכלית

תמונה של הבראה כלכלית

תוכנית הבראה כלכלית נועדה לייצב מצב של הידרדרות פיננסית ויצירת תוכנית פעולה לשיקום העסק והבאתו למצב של צמיחה ואיתנות פיננסית.
ישנם שני סוגי תוכניות הבראה כלכלית אשר פיתח מר יואב שיינר. האחת לצורך מחיקת חובות והשניה לצורך פריסת חובות מול הבנקים וניהול נכון של הכספים, תזרים המזומנים לבית או לעסק ועד להבראה כלכלית נכונה.

תוכנית הבראה כלכלית למשפחות

כמידי יום פוקדים את משרדנו עשרות משפחות אשר הגיעו למצב פיננסי ירוד ומי כמונו בחברת י.ש.ש מכירים את זה מקרוב.
מזה שנים רבות עוסק שיינר בשיקום משפחות אשר ניהול תזרים המזומנים שלהם לא מבוקר ופזרני ו/או לעיתים רמת ההכנסה שלהם נמוכה מסך ההתחייבויות שלהם.

תהליך ההבראה הכלכלית כולל פגישה ראשונה בה אנו למדים את התנהלות המשפחה, עושים בדק בית רמת ההכנסות וההוצאות של המשפחה.

שיינר הציל עשרות אלפי משפחות אשר שמו מבטחן בחברת י.ש.ש, כשלמעשה המטרה היא חילוץ משפחות על ידי תוכנית הבראה כלכלית נכונה. לאלה אשר יש חובות פתוחים בהוצאה לפועל ואינם יכולים לשלם את התשלומים החודשיים או את התשלום הרובץ על המשפחה, כאן בעצם פיתח שיינר תוכנית הבראה כלכלית לצורך מחיקת החוב – הבראה כלכלית באה לייצב את המשפחה רגע לפני הנפילה לתהום.

לקבלת מידע על הליך פשיטת רגל לחצו>>

תוכניות עסקיות לעסקים

שיינר הוגדר ע"י מינהלות הבנקים כמשקם משפחות ועסקים הטוב בישראל. מזה שנים רבות עוסק שיינר בליווי עסקים אשר ידעו עליות ומורדות, אנשי עסקים המגיעים לשיינר הם דווקא אלו הצורכים אשראי לא מבוקר וחושבים לעצמם שאם יביאו כסף מהבית ו/או יקחו הלואות בלתי מבוקרות, העסק ישגשג ויעלה הן במכירות והן ברווחים. עסקים שבאים עם גיבנת (חובות  לספקים ולבנקים) הם עסקים שקשה יהיה להם לצאת ממעגל החובות אשר נוצר כתוצאה מניהול כושל וללא תוכנית הבראה כלכלית.

לסיכום הבראה כלכלית

פה תפקידו של שיינר להיכנס לעובי הקורה ולנתח את העסק, את הדוחות הכספיים את ניהול הספרים, הוצאות, הסדרי חובות וספקים. לא פעם שיינר נתקל בחובות חוץ בנקאיים, וכאן בעצם אנחנו למדים שמי שלקח הלוואה חוץ בנקאית לקח על עצמו התחייבויות כספיות בריביות גדולות מריביות הבנק ואף ולא מבוקרות מריביות הבנק. אותו בעל עסק חתם על העסק שלו גזר דין מוות.
בחברת י.ש.ש בראשותו של מר יואב שיינר, רואים מידי יום עשרות לקוחות אשר זועקים לעזרה ולחילוץ ממפולת פיננסית דורסנית הן מצד הבנק והן מצד ההלוואות חוץ בנקאיות שמרבים לפרסם באינטרנט קבלת כסף כאן ועכשיו, וכך בעלי המשפחות והעסקים מתפתים לקבל הלוואות ואינם עושים חשבון לגובה הריביות ואף לא לתקופת הזמן שלקחו את ההלוואה.

שיינר מוחק חובות מרבה לכנות זאת "על כסף כאן ועכשיו משלמים ביוקר". בעלי עסקים אשר הגיעו לחברת י.ש.ש בזמן, זכו לייצב הסתבכות פיננסית גדולה וחזרו חזקים ורווחיים יותר. אף פעם לא מאוחר לפתור בעיות.

תנו למומחים שלנו לחלץ אתכם מהבוץ.

החוב גדול עליכם? צרו איתנו קשר

  • או מלאו פרטים ונחזור אליכם