לפנייה מהירה לחצו
top image

תוכנית עסקית

תמונה של תוכנית עסקית

תוכנית עסקית – מזה שנים רבות עוסק מנכ"ל משרדנו, יואב שיינר, בליווי עסקים אשר ידעו עליות ומורדות. בעלי עסקים המגיעים לפתחנו הם אלו הצורכים אשראי לא מבוקר וחושבים שאם יביאו כסף מהבית ו/או ייקחו הלוואות בלתי מבוקרות, העסק ישגשג ויעלה הן במכירות והן ברווחים. עסקים המגיעים עם גיבנת (חובות לספקים, לבנקים ואף לחברות אשראי חוץ בנקאיות) הם עסקים שקשה יהיה להם לצאת ממעגל החובות, אשר נוצר כתוצאה מניהול כושל של הכספים והעסק בכלל. ללא תוכנית הבראה כלכלית ויצירת יציבות ואיתנות פיננסית- העסק לא יתקיים ובוודאי שלא יצמח.

בניית תוכנית עסקית

פה תפקידו של שיינר להיכנס לעובי הקורה ולנתח את העסק, את הדוחות הכספיים את ניהול הספרים, ההוצאות, החובות והספקים ובקיצור- בניית תוכנית עסקית. לא פעם שיינר ניתקל בחובות והלוואות חוץ בנקאיות. מי שלקח הלוואה חוץ בנקאית לקח על עצמו התחייבויות כספיות בריביות גבוהות ולא מבוקרות מריביות הבנק, אותו בעל עסק שעשה זאת, למעשה גזר על העסק שלו גזר דין מוות.

לקבלת מידע על הסדר חובות מול הבנק לחצו>>

הבראה כלכלית לעסקים

חברתנו בראשותו של מר יואב שיינר, מתמחה במתן שירות של בניית תוכנית עסקית הרואה מידי יום עשרות לקוחות אשר זועקים לעזרה ולחילוץ ממפולת פיננסית דורסנית הן מצד הבנק והן מצד ההלוואות חוץ בנקאיות. כמו שמרבים לפרסם את עצמם ברחבי הרשת במלכודות לשוניות בסגנון "קבלת כסף כאן ועכשיו"בעלי העסקים מתפתים לקבל הלוואות ואינם עושים חשבון הן לריבית והן לתקופת הזמן שבה לקחו את ההלוואה וכמו כן את כושר ההחזר של העסק על פי תזרים המזומנים שלו- על זה שיינר נוהג לומר ללקוחותינו "על כסף כאן ועכשיו משלמים ביוקר". בעלי עסקים אשר הגיעו לחברתנו זכו בזמן קצר לייצב הסתבכות פיננסית גדולה וחזרו חזקים ורווחיים יותר לפעילות עסקית.
אף פעם לא מאוחר לפתור בעיות!

תנו למומחים שלנו לחלץ אתכם מהבוץ ולהחזיר לכם את החיוך שהבנקים מחקו לכם.

לשיינר, מנכ"ל חברת י.ש.ש, נמצא הפתרון עבורך

חברת י.ש.ש בראשותו של יואב שיינר, מתמחה בשיקום עסקים תוך מתן פתרונות ייעוץ, הכוונה ומיתוג עבור הצלחת העסק שלכם. יואב שיינר מוחק החובות של ישראל מנכ"ל החברה הינו מומחה בהכנת תוכנית עסקית ובהשגת מימון עבור עסקים כידוע תוכניות ההבראה הכלכלית של שיינר עושות חייל מול הבנקים. לפרטים נוספים ולייעוץ אישי חייגו עכשיו 03-6880000

החוב גדול עליכם? צרו איתנו קשר

  • או מלאו פרטים ונחזור אליכם