תחומי התמחות

הסדרי חובות מול הנושים רצוי לעשות בחברה המתמחה מעל 25 שנה בהסדרי חובות
אסור לשלם יותר מבין 30-50% מהחוב הפסוק בהוצאה לפועל.
לחברת י.ש.ש והעומד בראשה יואב שיינר יש את הכוח לסגור לכם את החובות מול כל נושה !!!

הסתבכתם בחובות
לא קל לחיות במדינת ישראל – יוקר המחייה גבוה מדי, לעומת הכנסות דלות מדי – עובדה מצערת זו גורמת להרבה אנשים להיקלע לחובות ולמצוקות כלכליות קשות. במאמר זה אנו פונים לכל אלו שהסתבכו בחובות, כדי להסביר לכם איך לפתור את הבעיות.

כצעד ראשון לאחר צבירת חובות לבנקים, כאשר ישלח הבנק מכתב התראה על החוב, קיימת חשיבות רבה להתייחס למכתב זה במועד. על מנת להימנע ככל האפשר מהליכים נוספים אשר ינקטו על ידי הבנק ואשר יגדילו את הסכום אשר בעל החוב יצטרך בסופו של דבר להחזיר.

הדרך להסדרת החוב לבנקים בשלב זה הוא דרך פנייה לחברת י.ש.ש אשר לה יש את הקשרים והיכולת להתמודד מול מערכת הבנקאית הדרקונית.

 

 

אם הגישו נגדך צו עיקול או קיבלת פנייה לתשלום חוב לפני עיקול ממשרד הוצאה לפועל יש לפעול במיידית כי הזמן משחק תפקיד מכריע.

פתיחת תיק הוצאה לפועל והתנהלות הנושה באמצעות עורכי דין מגדילה את חובותיו של החייב כיוון שהוצאות אלו נוספות באופן אוטומטי לחוב בהוצאה לפועל. התנהלות חכמה מונעת מלכתחילה התדרדרות למצב זה. התנהלות שכזו מצריכה יכולת ניהול משא ומתן אל מול הנושים יהיו אלו הבנקים, חברות האשראי, חברות הסלולר או כל גורם אחר. במסגרת ניהול משא ומתן שכזה ניתן לצמצם את היקף החוב ולהגדיר פריסת תשלומים בה יוכל החייב לעמוד. התנהלות כזו היא הן לטובת החייב והן לטובת הנושה כיוון שכך החייב מקטין את חובו ומונע יצרת מצב של הכתמת שמו / דירוג אשראי ואילו הנושה זוכה בכספי החוב בחזרה מבלי להשקיע את הסכומים הדרושים לפתיחת תיק הוצל"פ העומדים על אחוז מכלל החוב וכן נמנע מהוצאות משפטיות. אמנם סכומים אלו אמורים להיות מוחזרים אליו, אולם התשלום הראשוני עבורם הוא על ידי הנושה.

לחברת י.ש.ש יש את הכוח ואת ההיכרות על מנת לנהל משא ומתן אל מול יחידות הגבייה השונות ואל מול כל נושה אחר, אלה המיוצגים על ידי עורכי הדין אשר כבר זכו לראות את התערבות של חברת י.ש.ש.

גם אם נפתח תיק הוצאה לפועל, ניתן לסגרו ולבטל הליכי הוצאה לפועל לאחר הגעה להסכם מסודר אל מול הנושה.

התנהלות מול הליכי הוצאה לפועל עצמם מצריכים הבנה במשמעות של הבקשות השונות ומה נדרש על מנת להצליח בבקשה. 

למשל תוכנית הבראה כלכלית מיואב שיינר תתן פתרון הולם לסילוק החוב מול הנושה.איך לפתור את הבעיות

ברגע שמתחילים להצטבר החובות, מתחילות גם להגיע הפניות הרבות מלשכת הוצאה לפועל. לרוב, תביעות לתשלום מלשכת הוצאה לפועל מתחילות להופיע עם אלמנטים נוספים, כמו: עיקולים, צווי פינוי למיניהם וכדומה – אלמנטים אלה בהחלט לא נעימים לאף אחד ומתחילים להקשות על ניהול חיים נורמליים.אם לא מטפלים מיד, כאשר מתחילות הפניות הראשונות, ברגע שנקבע פסק דין לטובת הנושים [אלו התובעים אתכם] – לשכת הוצאה לפועל מקשה עוד יותר עליכם ומטילה גזרות קשות יותר, כגון: לא מאפשרת לכם להשתמש בצ'קים, מוציאה צווי מאסר נגדכם, מגבילה את חשבון הבנק שלכם, עיכוב יציאה מהארץ, ביטול רישיון נהיגה ועוד...כמצוין לעיל, כדי להימנע ממסכת של ייסורים זו – עליכם לפעול מיד לתיקון המצב, לעשות את הכול לפני הסלמת מצבכם וזאת דרך ניהול משא ומתן עם הנושים והגעה להסדרי תשלומים.תהליך משא ומתן וניסיון להגעה להסדר תשלומים אינו פשוט ורצוי להיות בקיאים בסעיפי חוק רבים ולשם כך, אנו ממליצים, עם יד על הלב, אל תעשו זאת לבד.במקום לבזבז זמן מיותר ואולי אף להזיק לעצמכם, בעוד לשכת הוצאה לפועל ממשיכה לפעול ללא לאות, יש לפנות במהרה לחברת י.ש.ש אשר מתמחה בניהול משא ומתן ע"י תוכנית הבראה כלכלית לשם מחיקת החוב או הקטנת החוב באופן משמעותי. מר יואב שיינר מנכ"ל החברה מוכר היטב למנהלי הבנקים / למנהלי יחידות הגביה ויודע להזיז דברים. הבנקים אוהבים שבאים אליהם עם הצעה יצירתית לפתרון הבעיה.

מעל ל 25 שנה שיינר נלחם במערכת הבנקאית וההישגים שלו טובים יותר מכל הליך משפטי שבסופו של יום סביר להניח שתפסידו, הבנק מגיע לבית המשפט עם המסמכים עליהם חתמתם, במעמד פתיחת החשבון וכאשר קבלתם הלוואות יש אפשרות שדאגתם להביא ערב לבנק. 

כמי שתופס לבנקים כמויות אדירות של תיקים יכול ומסוגל להביא את הבנק למצב שהבנק ימחק חלק מהכסף אותו אתם חייבים ואת החלק הנותר ישולם במזומן או בתשלומים.

שיינר מומחה לתכניות הבראה כלכלית / תוכניות עסקיות / שיקום משפחות ועסקים לשם מחיקת חובות